Valmieras draudzīgākā viesnīca “Naktsmājas”, kas lepojas ar jauku un atsaucīgu personālu, 2013. gada vasarā svinējām savu desmito jubileju. Šo gadu laikā ir uzkrāta nopietna pieredze viesu uzņemšanā un apkalpošanā, nodibināta veiksmīga sadarbība ar daudziem uzņēmumiem, kā arī ar Latvijas un ārvalstu tūrisma firmām.

No 2008.gada 1.maija viesnīca ir SIA ”Vidzemes Olimpiskais centrs” īpašumā.

Kopš 2006. gada augusta viesnīca sertificēta kā 3 zvaigžņu viesnīca. Protams ar šo sasniegumu viesnīcas attīstība neapstāsies. Tiek plānots piedāvāt jaunus pakalpojumus un nepārtraukti uzlabot esošo piedāvājumu.

Viesnīca atrodas Valmieras daļā, kas pēdējos gados piedzīvo strauju attīstību. Blakus uzcelts Vidzemes Olimpiskais centrs, turpat netālu mēbeļu veikals "Optimus", DUS "Statiol", celtniecības materiālu veikals "Kurši". Blakus Olimpiskajam centram ir  futbola stadions, drīzumā plānots būvēt arī peldbaseinu un BMX trasi. Viesnīcai blakus atrodas viens no Latvijas lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem – A/S “Valmieras Piens”.

Mūsu klienti ir gan Latvijas iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi no Krievijas, Somijas, Igaunijas, Vācijas un pat tik tālām zemēm kā Argentīna un Austrālija. Apmēram puse no tiem ierodas Valmierā darba darīšanās un izvēlas viesnīcu NAKTSMĀJAS, jo piedāvājam plašu istabu izvēli par korporatīvajiem klientiem pieņemamām cenām. Otra daļa viesu ir atpūtnieki un ārzemju tūristi. Mums ir veiksmīga sadarbība ar Latvijas un vairākām ārvalstu tūrfirmām. Mūsu viesnīca ir ideāla vieta lielu grupu izmitināšanai. Priecāsimies pie sevis izmitināt viesu ar suņiem un kaķiem.

Uz tikšanos viesnīcā "Naktsmājas"!

PAKALPOJUMU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI


Ierašanās viesnīcā sākot no 15:00, izbraukšana līdz 11:00 (sestdienās, svētdienās un svētku dienās līdz 12:00). Ja vēlaties ierasties ātrāk vai izbraukt vēlāk, tas jāsaskaņo ar viesnīcas recepciju.

Ciemiņi numurā drīkst uzturēties no 8:00 līdz 23:00. Pēc plkst. 23:00 tiek iekasēta samaksa par papildus viesiem.

Viesnīcas telpās smēķēt ir aizliegts. Smēķēt atļauts viesnīcas iekšpagalmā vai stāvlaukumā.

Numuros nedrīkst ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, aizliegts lietot personiskos elektriskos sildītājus, bojāt viesnīcas inventāru, trokšņot un traucēt pārējo viesu mieru.

Aizbraucot istabas atslēga jānodod recepcijā.

Sīkāk ar noteikumiem iespējams iepazīties aizpildot reģistrācijas karti iekārtojoties viesnīcā vai informācijas mapēs, kas atrodas katrā viesnīcas numurā.


Norēķināties par pakalpojumiem iespējams skaidrā naudā (Eiro), ar karti (VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard, Maestro un Americam Express) vai ar pārskaitījumu. Maksājot ar pārskaitījumu, nepieciešama garantijas vēstule vai arī jāslēdz līgums ar viesnīcu par pakalpojumu izmantošanu.