Viesnīca Naktsmājas

Viesnīca “Naktsmājas” atrodas Vidzemes Olimpiskā centra sporta kompleksa sirdī, 5 minūšu braucienā no Valmieras centra un vien dažu soļu attālumā no Valmieras peldbaseina. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi, kā arī bezmaksas autostāvvieta. Visos viesnīcas numuros ir izvietoti ledusskapji. Katrā numurā ir mūsdienīga vannas istaba ar tualetes piederumiem, fēnu un dušu.

Atsaucīgie reģistratūras darbinieki ir pieejami visas diennakts garumā un var sniegt arī tūrisma informāciju. No rītiem viesiem ir pieejamas bufetes tipa brokastis

Viesnīcai blakus esošajos: “Valmieras peldbaseinā”, “Sporta un veselības centrā” un “Vidzemes Olimpiskajā centrā” viesi var sportot, atpūsties un baudīt gan ūdens priekus un dažādas pirtis, gan arī skaistuma procedūras un masāžas. Šie pakalpojumi tiek piedāvāti par papildmaksu.

Viesnīca ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuri atrodas ceļā starp Tartu un Rīgu, biznesa ceļotājiem, kuri apmeklē kādu no Valmieras uzņēmumiem, vai arī lielākām sportistu un tūristu grupām, jo vienlaicīgi varam uzņemt 120 viesus.

Mēs runājam jūsu valodā!