TELPU NOMA PASĀKUMIEM

Saules zāle viesnīcas telpās: 60 m2
Notikumu zāle (blakus ēkā): 280 m2

info@naktsmajas.lv

PELDBASEINS

Valmieras peldbaseinu komplekss atrodas blakus viesnīcai. Piedāvājumā aktīvā atpūta astoņu celiņu 25 metru peldbaseinā vai kādā no mazajiem baseiniem.
Karsēšanās pirtīs un uzmundrinoša atveldzēšanās aukstajā baseinā, ūdens atpūtas zona mazajiem apmeklētājiem un aktīvas peldes straumju baseinā!

https://www.valmieraspeldbaseins.lv/

SPORTA VESELĪBAS CENTRS

Sporta Veselības centrs atrodas blakus viesnīcai, Valmieras peldbaseina ēkas 1.stāvā. Centrs ne vien ārstē savus klientus, bet arī rūpējas par to labsajūtu, piedāvājot dažādas veselību veicinošas procedūras speciālistu uzraudzībā, kā arī plašu masāžu klāstu.

https://www.sportaveselibascentrs.lv/

SAJŪTU PARKS 

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā pieejamas dažādas atpūtas iespējas ikvienam - Baskāju taka, Taka Kokos ar aizraujošiem nobraucieniem pār Gauju, Tīklu kubs laiskai atpūtai, skriešanas un nūjošanas trases un disku golfa laukums!

https://www.sajutuparks.lv/

SLIDOŠANA 

Slidotava atrodas blakus viesnīcai, Vidzemes Olimpiskajā centrā un piedāvā publisko slidošanu saskaņā ar ledus halles noslodzi nedēļas nogalēs un svētkos, kad notiek arī tematiskie pasākumi uz ledus.

+371 20021004

ATLĒTIKAS ZĀLE

Atlētikas zāle atrodas blakus viesnīcai, Vidzemes Olimpiskajā centrā un ir atvērta tikpat ilgi, cik Vidzemes Olimpiskais centrs, sniedzot iespēju sportot gan agri no rītiem, gan vēlu vakarā.

+371 20021004

SPORTA KOMPLEKSS

Viesnīca atrodas Vidzemes Olimpiskā centra sporta kompleksa teritorijā. Pāris soļu attālumā atrodas Peldbaseins, Multi-funkcionālā zāle, populārāko komandu sporta spēļu laukumi, ledus halle, futbola stadions un BMX trase. Šeit notiek gan sporta, gan izklaides pasākumi.

https://www.voc.lv/